Volg ons op Facebook      Volg ons op Instagram     Volg ons op LinkedIn

PADI Duik Opleidingen

Wij verzorgen alle PADI duikopleidingen voor alle duikers. Van Sealteam voor kinderen tot specialties voor de gevorderde duiker.
Wij plannen alles overleg met onze cursisten. Flexibel en met duidelijke afspraken

PADI Rescue Diver Opleiding

Leer om verder te kijken en zorg voor veiligheid van andere duikers.

Uitdagend en de moeite waard. Dit is de beste beschrijving voor dit pakket.

Dit complete pakket bestaat uit:

  • ADI Rescue Diver cursus
  • Inclusief E-learning en brevetering
Startdatum en tijd 30-03-23
Kosten per persoon ‎€349,00

PADI Open Water Diver Opleiding 

Ontdek de onderwaterwereld en leer nu duiken

Als je altijd al wilde leren duiken, ongeëvenaard avontuur ervaren en de wereld onder de golven bezoeken, dan is dit je begin.

Dit complete pakket bestaat uit:

  • PADI Open Water Diver cursus
  • Inclusief gebruik van alle duikapparatuur
  • PADI E-learning en digitaal logboek
  • Inclusief examen en brevetteringskosten

 

Startdatum en tijd 05-05-2023 18:00
Kosten per persoon ‎€499,00

 

Het PADI Seal Team is voor jonge duikers die plezier en veel actie willen beleven in een zwembad met de spannende AquaMissions.

Heb je je weleens afgevraagd hoe het zou zijn als je gaat duiken met flitslichten, hoe je digitale onderwaterfoto's kunt maken of hoe je moeiteloos als een astronaut door het water kunt zweven?

Naast het aanleren van de basisvaardigheden voor duiken, zijn er ook de speciale Aquamissions zoals wrakduiken, navigeren, zweven in het water, bewustzijn van de onderwaterwereld en nog veel meer. PADI Seal Team omvat het doen van maffe dingen in het zwembad, vrienden maken, en delen in het avontuur van de onderwaterwereld.

 

Startdatum en tijd 06-05-2023 18:00
Kosten per persoon ‎€200,00

Probeer het eens...

Wil je ervaren hoe het is
om te ademen onderwater?

Meld je vandaag nog aan

PADI Opleidingen

Wij verzorgen alle PADI duikopleidingen voor alle duikers. Van Sealteam voor kinderen tot specialties voor de gevorderde duiker.

Veilige Opleidingen

Bij alle activiteiten is er een AED en zuurstofkoffer. Al onze stafleden hebben een geldig EHBO en kunnen zuurstof geven.

Aangepaste Planningen

Wij plannen al onze opleidingen in overleg met onze cursisten. Flexibel en met duidelijke afspraken.